Poniżej prezentujemy wyniki z Powiatowego Turnieju Ju-Jitsu
U-8 -20 kg | |
1. Marysia Żurek | Grappling Kraków / Kraków |
2. Daniel Wiśnicki | Grappling Kraków / Kraków – Struga |
3. Dorian Wiśnicki | Grappling Kraków / Kraków – Struga |
U-8 -24 kg | |
1. Patrycja Augustyn | Grappling Kraków / Grappling Kraków – Wola Duchacka |
2. Dawid Sikora | Banzai Kraków / kraków |
3. Jan Adamski | Grappling Kraków / SP nr 40 w Krakowie |
4. Patrycja Zaborszczyk | Grappling Kraków / Grappling Kraków – Wola Duchacka |
5. Hanna Krawczyk | Grappling Kraków / Grappling Kraków – Wola Duchacka |
U-8 -28 kg | |
1. Nataniel Szady | Grappling Kraków / Kraków – Stuga |
2. Tymoteusz Krawczyk | Grappling Kraków / Grappling Kraków – Wola Duchacka |
3. Wiktor Łabędź | Legion Team Tarnów / Tarnów |
U-10 dziewczynki -25 kg | |
1. Milena Neska | BJJ Factory / Gliwice |
2. Natalia Słowikowska | Grappling Kraków / Grappling Kraków – Wola Duchacka |
3. Maja Chmiołek | Legion Team Tarnów / Tarnów |
4. Amelia Zasępa | Grappling Kraków / Skała |
U-10 dziewczynki -32 kg | |
1. Maja Szyjka | Polska Federacja Ju-Jitsu i Kobudo / Jaworzno |
2. Zuzanna Sikora | Banzai Kraków / kraków |
3. Amelka Silwa | Grappling Kraków / Kraków |
U-10 chłopcy -27 kg | |
1. Jakub Katarzyński | Grappling Kraków / Kraków |
2. Tomasz Banasik | Akademia top team / Wodzisław Śląski |
3. Filip Majerowski | Grappling Kraków / Kraków SP26 |
3. Jakub Machnik | Team Sukata / Mielec |
5. Marcin Filas | Grappling Kraków / Kraków – Struga |
5. Piotr Szulc | Roan Fight Club Mysłowice / Mysłowice |
U-10 chłopcy -30 kg | |
1. Maksym Shelest | Grappling Kraków / Kraków |
2. Dawid Chwastek | Grappling Kraków / Kraków |
3. Aleksander Sazonow | Akademia top team / Wodzisław Śląski |
4. Mateusz Klon | Akademia top team / Wodzisław Śląski |
U-10 chłopcy -34 kg | |
1. Filip Socha | Akademia top team / Wodzisław Śląski |
2. Borys Pilc | BJJ Factory / Gliwice |
U-10 chłopcy +42 kg | |
1. Julian Tworek | Grappling Kraków / Kraków |
2. Julian Tworek | Grappling Kraków / Kraków – Struga |
3. Jakub Tomaszewski | Akademia top team / Wodzisław Śląski |
U-12 dziewczynki trenujące powyżej 1 roku -36 kg | |
1. Maja Pluta | BJJ Factory / Gliwice |
2. Janka Żurek | Grappling Kraków / Kraków |
3. Anna Papuga | Legion Team Tarnów / Tarnów |
4. Lilianna Kaczor | Grappling Kraków / Kraków |
U-12 chłopcy trenujący poniżej 1 roku -38 kg | |
1. Karol Ciężadło | Legion Team Tarnów / Tarnów |
2. Aleksander Kaszuba | Akademia top team / Wodzisław Śląski |
3. Paweł Parzelski | Grappling Kraków / Kraków |
4. Sebastian Ziober | Legion Team Tarnów / Tarnów |
U-12 chłopcy trenujący poniżej 1 roku -50 kg | |
1. Tigran Elizarian | Grappling Kraków / Kraków – Struga |
2. Mateusz Dudzik | Akademia top team / Wodzisław Śląski |
U-12 chłopcy trenujący poniżej 1 roku +50 kg | |
1. Dawid Gdynia | BJJ Factory / Gliwice |
2. Sebastian Maślanka | Akademia top team / Wodzisław Śląski |
U-12 chłopcy trenujący powyżej 1 roku -30 kg | |
1. Jan Wajda | Grappling Kraków / Kraków |
2. Kacper Kubin | Grappling Kraków / Kraków |
U-12 chłopcy trenujący powyżej 1 roku -42 kg | |
1. Jan Krowiak | Grappling Kraków / Kraków |
2. Krzysztof Łażewski | Grappling Kraków / Kraków |
U-12 chłopcy trenujący powyżej 1 roku -46 kg | |
1. Filip Zmuda | BJJ Factory / Gliwice |
2. Kacper Pluta | Team Sukata / Mielec |
U-14 dziewczynki trenujące poniżej 1 roku -44 kg | |
1. Małgorzata Tabor | Grappling Kraków / Skała |
2. Inga Koniarska | Akademia top team / Wodzisław Śląski |
3. Julia Konieczny | BJJ Factory / Gliwice |
U-14 dziewczynki trenujące powyżej 1 roku -40 kg | |
1. Patrycja Komęza | Grappling Kraków / Kraków |
U-14 dziewczynki trenujące powyżej 1 roku -57 kg | |
1. Oliwia Sieprawska | BJJ Factory / Gliwice |
2. Nicole Ochal | KAITO TEAM / Stalowa Wola |
3. Aleksandra Kicka | Akademia top team / Wodzisław Śląski |
U-14 chłopcy trenujący powyżej 1 roku -34 kg | |
1. Kacper Czopek | Grappling Kraków / Kraków SP26 |
U-14 chłopcy trenujący powyżej 1 roku -38 kg | |
1. Oliwier Orzechowski | Akademia top team / Wodzisław Śląski |
2. Oskar Lech | BJJ Factory / Gliwice |
3. Patryk Warzecha | Grappling Kraków / Skała |
4. Kacper Czopek | Grappling Kraków / Kraków SP26 |
U-14 chłopcy trenujący powyżej 1 roku -42 kg | |
1. Oskar Lech | BJJ Factory / Gliwice |
2. Wiktor Dulemba | Grappling Kraków / Kraków |
3. Dawid Stępniewski | Grappling Kraków / Kraków SP26 |
4. Dorian Kaczmarski | Banzai Kraków / kraków |
U-14 chłopcy trenujący powyżej 1 roku -50 kg | |
1. Igor Stawarz | Legion Team Tarnów / Tarnów |
2. Igor Majewski | BJJ Factory / Gliwice |
3. Dawid Gardian | Akademia top team / Wodzisław Śląski |
4. Robert Suszczyński | Legion Team Tarnów / Tarnów |
U-14 chłopcy trenujący powyżej 1 roku -55 kg | |
1. Bartosz Zmuda | BJJ Factory / Gliwice |
2. Wiktor Płachta | Grappling Kraków / SP nr 40 w Krakowie |
3. Szymon Cioch | Grappling Kraków / Kraków |
4. Igor Majewski | BJJ Factory / Gliwice |
U-14 chłopcy trenujący powyżej 1 roku -60 kg | |
1. Krzysztof Sieprawski | BJJ Factory / Gliwice |
2. Dawid Kogut | Legion Team Tarnów / Tarnów |
3. Wojtek Gołąb | BJJ Factory / Gliwice |
U-14 chłopcy trenujący powyżej 1 roku +60 kg | |
1. Mateusz Kuca | Grappling Kraków / Skała |
2. Wojtek Gołąb | BJJ Factory / Gliwice |
3. Marcin Pędras | Polska Federacja Ju-Jitsu i Kobudo / Jaworzno |
U-16 dziewczynki -48 kg | |
1. Zuzanna Kowalska | Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa |
2. Zuzanna Żurek | Grappling Kraków / Kraków |
3. Natalia Dudek | Grappling Kraków / Kraków |
U-16 dziewczynki -52 kg | |
1. Karolina Kowol | Akademia top team / Wodzisław Śląski |
U-16 dziewczynki -63 kg | |
1. Antonina Żurek | Grappling Kraków / Kraków |
2. Zofia Gancarz | Banzai Kraków / kraków |
U-16 chłopcy -42 kg | |
1. Mateusz Wojna | Polska Federacja Ju-Jitsu i Kobudo / Jaworzno |
U-16 chłopcy -55 kg | |
1. Krystian Trynkiewicz | Grappling Kraków / Kraków |
2. Patryk Trynkiewicz | Grappling Kraków / Kraków |
U-16 chłopcy -60 kg | |
1. Igor Latawski | Legion Team Tarnów / Tarnów |
2. Jan Zegar | Legion Team Tarnów / Tarnów |
3. Jakub Szczepanik | Legion Team Tarnów / Tarnów |
4. Jakub Paryż | Grappling Kraków / Kraków |
U-16 chłopcy -73 kg | |
1. Jan Kałat | Banzai Kraków / kraków |
2. Maciej Ziółkowski | Banzai Kraków / kraków |